E-Ticaret

E-ticaret

1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramına elektronik ticaret ya da e-ticaret adı verilmektedir. İnternet ortamında gerçekleşen bu ticaret kavramının avantajı Dünya’nın her kesimine kolayca ulaşım imkanı sağlar. Ürünlerinizi tüm Dünya ya sunma imkanının yani sıra firmanızın da tanınması uluslararası bir imaj elde etmesine katkı sağlar. Böylece müşterilerinizin firmanıza olan güveni sağlamlaşır.

E-ticaret sitelerinin tercih edilmesinde büyük rol oynayan özellikleri;

- E-ticaret paketleri ile sınırsız sayıda ürün / kategori ekleyebilir dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz

-Akıllı E-ticaret paketlerinde siparişlerinizi kolayca yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Kargo yönetimi ile fiyatlamalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

- E-ticaret Paketleri ile Kredi Kartı, Havale/EFT, Mail Order, Kapıda Kredi Kartı ve Nakit, Mobil Ödeme, Özel Ödeme ve Paypal olmak üzere toplam 8 farklı ödeme seçeneği sunabilirsiniz.

- E-ticaret Paketleri içerisinde yer alan araçlar ile arama motoru performansınızı ve ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz.

e-ticaret sitesi- E-ticaret Paketleri ile günlük ziyaretçilerinizi, siparişlerinizi, trafik kullanımlarınızı grafik içerisinde istatistiklerinizi görebilir ve rapor oluşturabilirsiniz.

Daha birçok verimli kullanım özellikleri ile E-ticaret siteleri günümüzün en çok tercih edilen ticaret ortamları olmaktadır. Bir e-ticaret sitesine sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız sizler de kurumumuzun profesyonel E-ticaret sitesi ekibinden destek alabilirsiniz…

 

E-Bülten

E-Bülten'e kayıt olmaya ne dersiniz? Sizde bilişim alanındaki güncel gelişmelerden ve Pion Bilişim'in kampanyalarından anında haberdar olmak için e-bültene kayıt olun. Sizi bilgilendirelim...